Čertova krabička

co je datum pro KH a pr DPHDomů

Podobné téma:
co je datum pro KH a pr DPH
Externí:
vyřazení auta z obchodního maj..
jan hus datum narození
ověření zahraničního plátce dph
Dphmp
dph při prodeji auta a vyřazen..
svoz odpadu hřibojedy datumy
sazba dph u krmných plodin
dph zveřejněné účty
výplata nemocenské datum prosi..
ukončení regisreace k dph a po..

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:

Pro inspiraci:
dlouhé svůdné noční košilky xxl,xxxl
Volná místa v Jazykové škole České Bud..
Lásko mně ubývá sil akordy
hod kriketovým míčkem Světový rekord v..
Spirálová kulma na vlasy AEG
výběr našich partnerů Nadace Open Soci..
ohýbačka plechu klempířská
inzertní noviny benešov u prahy
Reakce na očkování tetanu u dospělých ..
Schleich Svět přírody parkurové překáž..
obchodní rejstřík firem Justice cz
osnovy slohové práce
Nezbytné maličkosti Praha
Pánské společenské obleky
velkoobchod ptáček brno kr. pole oteví..
Historické katastrální mapy ČR
Pečený lilek a cuketa recepty
Umělý živý plot SOFT Hedera
starobní důchodce a Evidenční list o d..
lepší už to nebude online zdarma bez r..

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

DPH - kontrolní hlášení (KH) - PDF Free Download
1 DPH - kntrlní hlášení (KH) 1. Legislativa a KH stručně pr uživatele Záknem č. 360/2014Sb. byla s účinnst&i...1 DPH - kntrlní hlášení (KH) 1. Legislativa a KH stručně pr uživatele Záknem č. 360/2014Sb. byla s účinnst&i...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

adoc.tips/dph-kontrolni-hlaeni-kh.html

Kontrolní hlášení plní očekávání | DAUC.cz
Lehká analytika odhalila 55 tisíc podnětů, které by mohly znamenat daňový únik až 21,5 mld. korun. Od spuštění kontrolního hlášení bylo podáno celkem 5,4 mil. hlášení 492 tisíci plátci.Lehká analytika odhalila 55 tisíc podnětů, které by mohly znamenat daňový únik až 21,5 mld. korun. Od spuštění kontrolního hlášení bylo podáno celkem 5,4 mil. hlášení 492 tisíci plátci.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

dauc.cz/aktualne/1091

Kontrolní hlášení DPH - PDF
Kontrolní hlášení DPH Kontrolní hlá š ení DPH Obsah Zařazení dokladu do kontrolního hlášení... 3 Kódy DPH... 3 Klient... 3 Doklad protistrany... 4 Řádky plnění... 5 Část A... 5 A.1.Kontrolní hlášení DPH Kontrolní hlá š ení DPH Obsah Zařazení dokladu do kontrolního hlášení... 3 Kódy DPH... 3 Klient... 3 Doklad protistrany... 4 Řádky plnění... 5 Část A... 5 A.1.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

docplayer.cz/42827209-Kontrolni-hlaseni-dph.html

oprava přiznání DPH a KH stavební práce - BusinessCenter
Re: oprava přiznání DPH a KH stavební pr Proč ji odběratel nemá 3.10? Pokud se jedna o prenesenou danovou povinnost musite ji mit oba ve stejnem obdobi.Re: oprava přiznání DPH a KH stavební pr Proč ji odběratel nemá 3.10? Pokud se jedna o prenesenou danovou povinnost musite ji mit oba ve stejnem obdobi.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

business.center.cz/diskuse/1595695

Odsavač KH - 1111 Plus | uni-max
Pro profesionální nasazení doporučujeme výkonnější modely KH-3121 a zejména KH-6233, které garantují dostatečný výkon pro udržení čistoty na pracovišti.Pro profesionální nasazení doporučujeme výkonnější modely KH-3121 a zejména KH-6233, které garantují dostatečný výkon pro udržení čistoty na pracovišti.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

uni-max.cz/produkty/drevoobrabeni/odsavani-pr ..

Platební kalendář - EON - BusinessCenter.cz
BusinessCenter.cz - Informační server pro podnikáníBusinessCenter.cz - Informační server pro podnikání
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

businesscenter.podnikatel.cz/diskuse/1594164

Zamykací zařízení pro AUDI A4 Allroad (8KH, B8) 2.0 TDI quattro...
Je zakázáno data nebo celou databázi bez předchozího svolení společnosti Tecdoc rozmnožovat, rozšiřovat a/nebo toto jednání umožnit třetí osobě.Je zakázáno data nebo celou databázi bez předchozího svolení společnosti Tecdoc rozmnožovat, rozšiřovat a/nebo toto jednání umožnit třetí osobě.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mlparts.cz/autodily/audi/a4-allroad-2009/2.0- ..

Legislativní změny platné od 1. 1. 2016 | Money
V kontrolním hlášení se u všech dokladů kromě dobropisů vykazuje Datum plnění DPH. V případě dobropisů se vykazuje Datum uplatnění DPH.V kontrolním hlášení se u všech dokladů kromě dobropisů vykazuje Datum plnění DPH. V případě dobropisů se vykazuje Datum uplatnění DPH.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

money.cz/navod/legislativni-zmeny-platne-od-1 ..

6
Do Volného pole (pole 25) se v případě použití zvláštních režimů nebo poměru pro odpočet DPH musí využít první a druhá pozice: W1 - zvláštní režim pro cestovní službu = část A.4., W2 - zvláštní režim pro použité zboží - část A.4., W3...Do Volného pole (pole 25) se v případě použití zvláštních režimů nebo poměru pro odpočet DPH musí využít první a druhá pozice: W1 - zvláštní režim pro cestovní službu = část A.4., W2 - zvláštní režim pro použité zboží - část A.4., W3...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kit.cz/web-data/files/upd2016-cz.pdf

Květen 2019
ERP systém je nástroj pro správné rozhodování ve firmě, proto si zaslouží spolupracovat i s opravdovým specialistou na mzdy a personalistiku.ERP systém je nástroj pro správné rozhodování ve firmě, proto si zaslouží spolupracovat i s opravdovým specialistou na mzdy a personalistiku.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

stormware.cz/dnload/2019.05_MojePOHODA.pdf


Jak v kontrolním hlášení na faktury, které mají zdanitelné...
Finanční správa na svých stránkách odpovídá na nejčastější dotazy. Přečtěte si, jak si poradit s fakturami, které mají datum uskutečnění zdanitelného plnění v roce 2015, ale které jste přijali až v lednu.Finanční správa na svých stránkách odpovídá na nejčastější dotazy. Přečtěte si, jak si poradit s fakturami, které mají datum uskutečnění zdanitelného plnění v roce 2015, ale které jste přijali až v lednu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

podnikatel.cz/clanky/jak-v-kontrolnim-hlaseni ..

Verze 2.0.2016.0404 - Změny 2016 – Asseco Solutions
Je zapojena na tato místa: 1) aktualizace kontrolního hlášení 2) kontrola KH 3) vytvoření XML pro el.podání Je-li nalezen nesoulad datumů, systém hlásí chybu a zobrazí dotaz, zda pokračovat dál.Je zapojena na tato místa: 1) aktualizace kontrolního hlášení 2) kontrola KH 3) vytvoření XML pro el.podání Je-li nalezen nesoulad datumů, systém hlásí chybu a zobrazí dotaz, zda pokračovat dál.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

forum.helios.eu/orange/doc/cs/Verze_2.0.2016. ..

Režim Přenesení daňové povinnosti ("tuzemský reverse charge")
Jinými slovy na zlato, odpady a od roku 2012 též na stavební práce se zálohy nezdaňují, protože výchozí datum pro přiznání DPH je pouze datum uskutečnění zdanitelného plnění - nikoliv přijetí úplaty.Jinými slovy na zlato, odpady a od roku 2012 též na stavební práce se zálohy nezdaňují, protože výchozí datum pro přiznání DPH je pouze datum uskutečnění zdanitelného plnění - nikoliv přijetí úplaty.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

help.abra.eu/cs/18.03/G4/Content/PartS_DPH/ve ..

Dodatečné přiznání k DPH
V /Kontrolní hlášení /Parametry tiskopisu doplňte typ kontrolního hlášení N, datum důvodů pro podání následného KH a datum vyhotovení.V /Kontrolní hlášení /Parametry tiskopisu doplňte typ kontrolního hlášení N, datum důvodů pro podání následného KH a datum vyhotovení.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ucto2000.cz/UCTOINFO/pk1852.htm

Textová podoba smlouvy - Hlídač státu.
Součástí dodávky kotle bude kotlový adaptér průměr 125/80 a čidlo vnější teploty kpl 1 78 990 78 990 749 749 2 redukce pr. 80/110 pro odkouření kotle ks 1 1 509 1 509 3 redukce pr.Součástí dodávky kotle bude kotlový adaptér průměr 125/80 a čidlo vnější teploty kpl 1 78 990 78 990 749 749 2 redukce pr. 80/110 pro odkouření kotle ks 1 1 509 1 509 3 redukce pr.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

hlidacstatu.cz/TextSmlouvy/6732959?hash=72b3f ..

Popis2016_01
Pravidlo pro DIČ u příjmových dokladů platí stejné, jako u přijatých faktur, jen s tím rozdílem, že DIČ musí být uvedené v adresáři (opět se jedná pouze o doklady, které by se měly zobrazit v sekci A4).Pravidlo pro DIČ u příjmových dokladů platí stejné, jako u přijatých faktur, jen s tím rozdílem, že DIČ musí být uvedené v adresáři (opět se jedná pouze o doklady, které by se měly zobrazit v sekci A4).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

csh.cz/dokumentace/popis2016_01.pdf

Popis starších změn | KSH-Data
Doprava-Záznamy o provozu vozidla-Jízdní příkaz: vozidlo je sledováno v motohodinách, opraveno zobrazení motohodin v detailu jízdního příkazu Doprava-Vozidla-Historie oprav: do gridu doplněny údaje datum zahájení a datum ukončení opravy ...Doprava-Záznamy o provozu vozidla-Jízdní příkaz: vozidlo je sledováno v motohodinách, opraveno zobrazení motohodin v detailu jízdního příkazu Doprava-Vozidla-Historie oprav: do gridu doplněny údaje datum zahájení a datum ukončení opravy ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ksh-data.cz/strana-pro-odkazy/popis-zmen

Informace o změně verze
Verze, ve kterých nebyly provedeny žádné změny, nejsou v tabulce uvedeny. Změny jsou zobrazeny ve sloupci "Změna", jedné změně odpovídá jedna odrážka.Verze, ve kterých nebyly provedeny žádné změny, nejsou v tabulce uvedeny. Změny jsou zobrazeny ve sloupci "Změna", jedné změně odpovídá jedna odrážka.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

adisepo.mfcr.cz/adis/jepo/temp/readme.htm

Snímače, senzory pro VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 TDI...
Je zakázáno data nebo celou databázi bez předchozího svolení společnosti TecDoc rozmnožovat, rozšiřovat a/nebo toto jednání umožnit třetí osobě.Je zakázáno data nebo celou databázi bez předchozího svolení společnosti TecDoc rozmnožovat, rozšiřovat a/nebo toto jednání umožnit třetí osobě.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

autodily-pema.cz/autodily/vw/golf-vii/2.0-tdi ..

Městská část. Praha 14 | Registr smluv
Textové označení: Objednávka - Ubytování, strava a pronájem konferenčních místností na výjezdní zasedání MAP II v Kutné hoře.Textové označení: Objednávka - Ubytování, strava a pronájem konferenčních místností na výjezdní zasedání MAP II v Kutné hoře.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

smlouvy.gov.cz/smlouva/9976999

Počet záznamů:20

co je datum pro KH a pr DPH
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0036:00:01