Čertova krabička

hod kriketovým míčkem Světový rekord ve skoku do vDomů

Podobné téma:
hod kriketovým míčkem Světový ..
Externí:
světový rybolov
hnědouhelné brikety rekord,uni..
světový rekord vě skoku do výš..
Wayne Gretzky rekordy
světový den legionářů
ekonomickém stavby s.r.o.- rec..
hnědouhelné brikety rekord obs..
blu-ray rekordér
světový rekord ve skoku do výš..
Světový pohár

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:

Pro inspiraci:
lesklé legíny Barevné
Arena sportovní plavky Dámské jednodílné
jysk stojanovy věšák na šaty
agáta meble polsko otvírací doba
jak správně namíchat lepidlo na obklad..
Písařov Obec
zateplení fasáda polystyren ceník
tabulka výpočtu objemu kulatiny
průmyslové černé plastové desky praha
plastové žumpy Ostrava Poruba
Kino Klášterec nad Ohří aktuální program
Metrans DYKO Rail Repair
Kynutý jahodový koláč s drobenkou
Maturitní otázky z Účetnictví odpisy d..
ticket art výdejní místa Klatovy
zubní kartáček Test
Kozačky pro širší lýtko xxl
Ručně vedený zametací stroj
Stephen Hawking Wikipedie
ložisek Stahovák vnitřní

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

V Jablonci skončili třetí - Frýdecko-místecký a třinecký deník
Děti tak opět dokázaly, že atletika v Třinci zkrátka žije," pousmála se Nogová.Děti tak opět dokázaly, že atletika v Třinci zkrátka žije," pousmála se Nogová.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

fm.denik.cz/ostatni_region/v-jablonci-skoncil ..

Lvíčata: Atletika — iVysílání — Česká televize
Lvíčata: Atletika, Zábavný sportovní magazín pro holky a klukyLvíčata: Atletika, Zábavný sportovní magazín pro holky a kluky
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ceskatelevize.cz/ivysilani/10655256238-lvicat ..

Školní sportovní rekordy
Sem vložte slova nebo slovní spojení, která vystihují vkládaný článek. V případě nevyužití této části vše vymažte!, Sem vložte slova nebo slovní spojení, která vystihují vkládaný článek. V případě nevyužití této části vše vymažte!,
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

gymbuc.cz/view.php?cisloclanku=2006012701

Atletika Sokol České Budějovice – Oficiální stránky atletického...
Tři atleti našeho klubu a zároveň studenti sportovního gymnázia Česká se svým trenérem byli nominováni do družstva dorostu na Světový pohár v běhu do vrchu, což je každoroční neoficiální mistrovství světa v této disciplíně.Tři atleti našeho klubu a zároveň studenti sportovního gymnázia Česká se svým trenérem byli nominováni do družstva dorostu na Světový pohár v běhu do vrchu, což je každoroční neoficiální mistrovství světa v této disciplíně.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

atletika.sokol-cbu.cz

Atletická Kinderiáda zná své letošní vítěze - Atletika
Jediný atletický zpravodajský portál v České republice, najdete zde aktuální zprávy o českých atletech a o atletických akcích.Jediný atletický zpravodajský portál v České republice, najdete zde aktuální zprávy o českých atletech a o atletických akcích.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

atletika.cz/aktuality/atleticka-kinderiada-zn ..

Atletika – Wikipedie
V programu závodů se začínají objevovat i technické disciplíny, tj. skok do dálky a do výšky, vrh kamenem, hod kriketovým míčkem a kladivem.V programu závodů se začínají objevovat i technické disciplíny, tj. skok do dálky a do výšky, vrh kamenem, hod kriketovým míčkem a kladivem.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Atletika

Čiba Sport
V neděli 22.9. se v Hranicích na Moravě uskutečnilo MMaS jednotlivců v kategorii mladšího žactva. I přes oslabenou sestavu, kdy na závody odjelo pouze deset závodníků, se nám podařilo vybojovat dva cenné kovy.V neděli 22.9. se v Hranicích na Moravě uskutečnilo MMaS jednotlivců v kategorii mladšího žactva. I přes oslabenou sestavu, kdy na závody odjelo pouze deset závodníků, se nám podařilo vybojovat dva cenné kovy.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cibasport.cz/aktuality

Atletika do 08/2017 - Oficiální stránky města Zruč nad Sázavou
Ve skoku dalekém hochů 2008 se stal vítězem závodník, který dolétl do vzdálenosti 331 cm, ...a to byl Matěj Svoboda, který o dva centimetry porazil vítěze hodu kriketovým míčkem Jana Majdlocha z Nymburka.Ve skoku dalekém hochů 2008 se stal vítězem závodník, který dolétl do vzdálenosti 331 cm, ...a to byl Matěj Svoboda, který o dva centimetry porazil vítěze hodu kriketovým míčkem Jana Majdlocha z Nymburka.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mesto-zruc.cz/volny-cas/sport/oddily-archiv/a ..

Cachová potvrdila stabilitu. Při té se k medailím stoupá...
Předvedla takřka perfektní sedmiboj. Na hranici svých možností. Vylepšila si v něm osobní rekord, pokořovala jedno sezónní maximum za druhým a na 202 bodů se přiblížila k bronzové medaili.Předvedla takřka perfektní sedmiboj. Na hranici svých možností. Vylepšila si v něm osobní rekord, pokořovala jedno sezónní maximum za druhým a na 202 bodů se přiblížila k bronzové medaili.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/sport/atletika/katerina-cachova-stor ..

Mladší žáci absolvovali prvni kolo
Ve čtvrtek 11.5. se rozjela i týmová soutěž mladšího žactva. Naše týmy ve skupině B obsadily 3. (chlapci) respktive 4. místo (dívky). Více v infomačním článku Soni Lorenzové nížeVe čtvrtek 11.5. se rozjela i týmová soutěž mladšího žactva. Naše týmy ve skupině B obsadily 3. (chlapci) respktive 4. místo (dívky). Více v infomačním článku Soni Lorenzové níže
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

acdomazlice.cz/11-clanky/258-mladsi-zaci-abso ..


Sazka Olympijský víceboj - T-běh - YouTube
Do celostátního kola v Tachově postupují tři nejlepší chlapci a děvčata. A i když na strakonickém Sídlišti nepadaly světové ani republikové rekordy, bylo zřejmé, že děti tato aktivita baví.Do celostátního kola v Tachově postupují tři nejlepší chlapci a děvčata. A i když na strakonickém Sídlišti nepadaly světové ani republikové rekordy, bylo zřejmé, že děti tato aktivita baví.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

youtube.com/watch?v=1gM_KdsqE48

Aktuálně
Děti závodily ve čtyřech disciplínách: sprint 50 m, hod kriketovým míčkem, skok daleký a běh 500m. Naši školu reprezentovalo 20 dětí s těmito výsledky: Kategorie 2. a 3. třídy - chlapci vyhrál Matyáš Vik.Děti závodily ve čtyřech disciplínách: sprint 50 m, hod kriketovým míčkem, skok daleký a běh 500m. Naši školu reprezentovalo 20 dětí s těmito výsledky: Kategorie 2. a 3. třídy - chlapci vyhrál Matyáš Vik.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zsvidecska.cz/index.php?start=12

ZŠ Černá Hora
Provozujeme základní školu pro 480 žáků se školní jídelnou a družinou. Nabízíme rybářské, sportovní a dyslektické kroužky. Pořádáme výlety, exkurze a podobně. Vyučujeme hru na flétnu.Provozujeme základní školu pro 480 žáků se školní jídelnou a družinou. Nabízíme rybářské, sportovní a dyslektické kroužky. Pořádáme výlety, exkurze a podobně. Vyučujeme hru na flétnu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zscernahora.cz

Finále Sportovní ligy ZŠ nabídlo skvělé výkony, tleskali i...
Kladno – Čtyři sta mladých atletů reprezentujících třiatřicet nejlepších školních družstev z celé České republiky v kategoriích mladšího a staršího žactva. Tak vypadaly v Kladně finále hned dvou akcí – Poháru rozhlasu a Sportovní ligy...Kladno – Čtyři sta mladých atletů reprezentujících třiatřicet nejlepších školních družstev z celé České republiky v kategoriích mladšího a staršího žactva. Tak vypadaly v Kladně finále hned dvou akcí – Poháru rozhlasu a Sportovní ligy...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

sport.ceskatelevize.cz/clanek/atletika/finale ..

Hustopečští atleti přivezli tři zlata z Evropských her...
První želízko v ohni měly Hustopeče už v první disciplíně. Ve skoku vysokém dvanáctiletých dívek patřila mezi favoritky Vendula Zemčíková.První želízko v ohni měly Hustopeče už v první disciplíně. Ve skoku vysokém dvanáctiletých dívek patřila mezi favoritky Vendula Zemčíková.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

regionzidlochovicko.cz/zpravy/sport/10636--Hu ..

Evropské dětské atletické hry 2016 v Brně | AC Jablonec nad...
největší atletickou akcí roku 2016 byli Evropské dětské atletické hry (EKAG – Evropean Kids Athletics Games), které se konaly v Brně v termínu 5 - 7. září 2016. Startovalo přes 1.500 závodníků, kteří se utkali v 5.000 startů.největší atletickou akcí roku 2016 byli Evropské dětské atletické hry (EKAG – Evropean Kids Athletics Games), které se konaly v Brně v termínu 5 - 7. září 2016. Startovalo přes 1.500 závodníků, kteří se utkali v 5.000 startů.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

acjablonec.cz/evropske-detske-atleticke-hry-2 ..

ZŠ a MŠ Nýdek » Aktuality ZŠ
Soutěžilo se v běhu na 50 m, skoku dalekém a hodu kriketovým míčkem. Nejlépe z našich dopadl Petr Kotala (4.tř), který nenašel přemožitele v hodu kriketovým míčkem a celkově se umístil na 3. místě.Soutěžilo se v běhu na 50 m, skoku dalekém a hodu kriketovým míčkem. Nejlépe z našich dopadl Petr Kotala (4.tř), který nenašel přemožitele v hodu kriketovým míčkem a celkově se umístil na 3. místě.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zsnydek.cz/category/aktuality/page/7

Svet_06_2008_titul2_final.indd
posunul rekord do nedosažitelné roviny.posunul rekord do nedosažitelné roviny.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zshorakhk.cz/files/tinymce/tvorba/ucitele/atl ..

Počet záznamů:18

hod kriketovým míčkem Světový rekord ve skoku do v
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0054:07:36